Matuojantis vestuvinį žiedą dažnai kyla abejonių, ar šis dydis man tikrai tinka? Ar žiedas neturėtų būti šiek tiek didesnis ar mažesnis? Ar man bus patogu jį dėvėti?

Net ir išsirinkus tinkamo dydžio žiedą praeis kelios savaitės, kol prie jo priprasite, tad nenuostabu, kad matuojantis iškyla tiek daug klausimų dėl žiedo patogumo. Taigi pateikiame kelis patarimus, kurie padės išsirinkti tinkamo dydžio vestuvinį žiedą.

Per mažas ar ne per mažas?

Tai labai paprasta: jei Jūsų pirštas melynuoja, raudonuoja ar kitaip keičia spalvą - žiedas tikrai yra per mažas. Žiedas neturi kelti diskomforto jausmo jį užsidėjus ar sulenkus pirštą.

O gal per didelis?

Jei užsidėjus žiedą Jums kirba mintis, kad jis gali nuslysti, jaučiate, kad jis laisvokas - greičiausiai žiedas yra per didelis ir reikėtų paieškoti mažesnio.

Sezoniškumo įtaka Jūsų pirštams

Jei žiedą renkatės vasarą, kai lauke labai karšta, nemaža tikimybė, kad Jūsų pirštai bus šiek tiek patinę. Jei jaučiate, kad žiedas laisvokas, geriau rinkitės mažesnį. Atitinkamai žiemą nuo šalčio pirštai šiek tiek susitraukia, taigi jei abiejojate - geriau rinkitės šiek tiek didesnį žiedą.

“Comfort fit” ar paprastas žiedas?

“Comfort fit” technologija pagamintas žiedo vidinė dalis yra išgaubta. Tai palengvina žiedo užsimovimą, nusimovimą. Taip pat mūvint žiedą, mažesnė jo dalis liečiasi su odos paviršiumi, kadangi jo vidurinė dalis yra storesnė už kraštus. Tai suteikia privalumų dėvint žiedą vasarą, kada pirštai labiau prakaituoja. Grįžtant prie dydžio pasirinkimo - dėl lengvesnio žiedo užsimovimo, dažnai “comfort fit” žiedus reikia rinktis vienu ar puse dydžio mažesnius.

Paprastų žiedų vidus nėra išgaubtas, todėl juos galima vadinti tiesiog “standartiniais” žiedais. Jų dydis dažniausiai atitinka rašomą ant etiketės.

Kaip aš turėčiau jaustis su sau tinkančiu žiedu?

Tinkamiausias vestuvinis žiedas yra toks, kuris nespaudžia, nenukrenta papurčius ranką ir nusiima panaudojus tik truputį jėgos. Ir nepamirškite: kad ir kokį žiedą išsirinksite, prie jo priprasti prireiks kelių savaičių, o tada jis taps Jūsų kūno dalimi.

www.ogrings.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams